Teenused

Geelküüned

Maniküür
(Klassika /Kombi/Spa/Apparat)

Geellakkimine

Parafiini hooldus
(käed/jalad)


Pediküür
*Klassikaline
*Kombi pediküür
*Spa pediküür
*Meeste
*Sissekasvanud küüned
*Küünte proteseerinime
*Varvaste geellakkimine


Ripsmepikendused
*Klassika
*Volüüm
*Klassika + tihendamine (2D)
*Lash Lift


Kulmud
*Keemiline värvimine
*Ripsmete keemiline värvimine
*Henna
*Kulmu modellerimine (vahaga/pintsettiga)


Depilatsioon
*Käed, jalad.
*Kaenlaalused
*Näo piirkond


Klassika
Kunstripsmed kinnitatakse naturaalsetega ühekaupa, umbes 0,5 mm kaugusele nahapinnast, sest siis ei taksita need päris ripsmete loomulikku kasvu. Ühendamine toimub kvaliteetse molekulaarliimi abil, mis tagab vastupidavuse ja garanteerib naturaalsete ripsmete loomuliku uuenemistsükli. Protseduur kestab 1,5 tundi ja on täiesti valutu ja tervisele ohutu.
Volüümripsmed
Nüüd uudisena ka Volüümripsmete paigaldus, millega saab saavutada 2D, 3D ja kuni 7D efektiga tihedad lehvikukujulised ripsmed. Ühe naturaalse ripsme külge kinnitatakse mitu imepeent ja pehmet 0,07mm-0,03mm läbimõõduga pikendust. Tulemuseks on seega kordades tihedamad ripsmed, mis on siiski pehmed ja sulkerged ning ei koorma silma. Paigaldusel oleneb protseduuri pikkus soovitava volüümi astmest –osalise volüümi lisamine võtab kaks tundi ja maksimum volüümiripsmed võtavad aega kuni kaks ja pool tundi. Hooldus vastavalt üks ja pool kuni kaks tundi.
Parafiinihooldus kättele
Külm ja tuuline ilm muudab meie käed karedaks, kuivaks ning punetavaks. Samuti muutuvad külmaga ka meie küüned kergesti kihistuvaks.
Väga hästi aitab selle vastu parafiinihooldus.
Parafiinihooldus põhineb parafiini suurel soojusmahutuvusel ja rikkalikul õlide sisaldusel. Minisaunana toimiv parafiin kergendab niisutavate ainete tungimist naha sügavamatesse kihtidesse.
Parafiinimask parandab vereringet, tasandab naha pindmisi kortse, elustab ja toidab küünenahka ning ergutab küünekasvu, leevendab lihaspingeid ja tagab kohese heaolutunde.


NB! Lehel avaldatud õppekavad ja muu materjal on GoldenLady ilustuudio ja koolituskeskuse omand ja autorikaitse objekt, materjalide loata kasutamine on keelatud.